NE YAPIYORUZ?
![27-29 Eylül tarihleri arasında Ankara’da Göç ve Sivil Toplum Projesi Eğitimindeyiz](https://www.ulugocder.org.tr/imgs/950x534x2/ulugocder-27092021-1.jpeg)
Göç ve Sivil Toplum Projesi Eğitimi
Uluslararası Göçmen Derneğini temsilen 27-29 Eylül tarihleri arasında Ankara’da Göç ve Sivil Toplum Projesi kapsamında düzenlenen eğitime Genç Hukukçu arkadaşlarımız Çağla Çelik ve Fatmanur Yaman katılıyor.
Bu eğitim faaliyeti, Göç ve Sivil Toplum Projesi’nin ‘STK’ların göç alanında politika ve karar almaya katkıda bulunmaları ve bu alandaki karar ve politikaların uygulanmasında yer almaları konusunda teknik bilgi ve kapasitelerini geliştirme’ sonuç alanı kapsamında düzenlenmektedir.
Eğitimlerin amacı, göç alanında çalışan STK temsilcilerinin göç ve uluslararası koruma konuları ile fon bulma ve proje geliştirme alanlarında güçlenmelerine katkıda bulunmaktır