NE YAPIYORUZ?
![Trabzon İl Göç İdaresi Müdürü Sayın Ramazan LATİFOĞLU misafirimiz oldu.](https://www.ulugocder.org.tr/imgs/950x534x2/goc-idaresi-logo300.jpg)
Trabzon İl Göç İdaresi Müdürü Sayın Ramazan LATİFOĞLU ve Uyum Birimi Sorumlusu Sayın Gülcan Kumaş Uluslararası Göçmen Derneğini ziyaret etti.
Sayın Ramazan Latifoğlu müdürümüzün ziyareti ve dernek başkanımız sayın Mehmet Abit BAYRAM bey ile istişarelerde bulunması bizleri ziyadesiyle mutlu etti.
Derneğimizin kuruluş misyonunu, yapmış olduğumuz hizmetleri ve bir Sivil Toplu Kuruluşu olarak gerek kamu kuruluşları ile gerekse Trabzon ilinde bulunan Göçmen ve Sığınmacı misafirlerimizle olan ilişkilerimizi paylaşma fırsatı bulduk.
Bizler açısından çok faydalı olan bu ziyaret ile Trabzon İl Göç İdaresi Müdürlüğü'nün bizlere göstermiş olduğu yakınlık bizleri daha da güçlendirdi.
Göçmen ve Sığınmacı misafirlerimizle olan yakın temasımız Trabzon İl Göç İdaresi Müdürlüğü tarafından bilinmekle beraber bu ziyaret vesilesiyle İl Müdürlüğümüz ile olan ilişkimiz daha da güçlenecektir.
Ziyaretlerinden dolayı Sayın Ramazan LATİFOĞLU müdürümüze ve Sayın Gülcan Kumaş hanımefendiye bizlere misafir olduğu için tekrar teşekkür ederiz.